PaT to akcja profilaktyczna, w ramach której młodzież może uczestniczyć w jednym (z kilkunastu możliwych) wybranym przez siebie warsztacie, by nauczyć się lub doskonalić swoje umiejętności. W ofercie jest wiele typów warsztatów tanecznych, sztuki walki, wokalne, fotograficzne, plastyczne, teatralne i inne. Akcja od lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Jej celem jest propagowanie mody na życie bez uzależnień.

Impreza jest zaplanowana na sobotę 21 maja 2016 r. i będzie odbywać się na terenie dwóch rudzkich szkół – ZSP 2, ul. Gliniana 2 i SP 4, ul Tołstoja, , a tzw. koncert finałowy na Hali Sportowej MOSIR, ul. Hallera 14 w godz. 9.00 – 23.00. Udział w akcji wiąże się z wniesieniem opłaty 15 zł, w ramach której młodzież otrzyma materiały promocyjne, identyfikator, obiad, kolację i sok oraz może skorzystać z bezpłatnego powrotu do domu autokarem, z wysiadką na wcześniej określonych przystankach.

Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać na stronie: www.facebook.com/events/1070729319653003 lub u pedagoga/psychologa szkolnego, którzy prowadzą zapisy na w/w imprezę. Chętnych prosimy o zgłaszanie się od dziś do dnia 18 maja. Zapraszamy !

Zostaw komentarz