Zachęcam do korzystania z naszej biblioteki szkolnej. Dziś chciałam Wam przybliżyć książki amerykańskiej pisarki Lisy Gardner, która specjalizuje się głównie w thrillerach psychologicznych.

 

Dla naszych czytelników mamy następującą ofertę:

1. Dziecięce koszmary – Lisa Gardner – wydaw. Sonia Draga

Książka porusza bardzo trudny temat wychowania dzieci z problemami psychicznymi i ich rodzin. Jak daleko jest w stanie poświęcić się rodzic? Do tego dochodzą rodzinne sekrety i w końcu tragedie. W jednej z nich ginie czteroosobowa rodzina, w której jedynym ocalonym jest ojciec. Jednocześnie jest podejrzanym, jednak nie ma możliwości przesłuchania go ponieważ walczy o życie w stanie śpiączki. Jak sprawa się potoczy?….

     

2. Kochać mocniej – Lisa Gardner – wydaw. Sonia Draga

Główną bohaterką jest Tessa Leoni, która jest policjantką. Zabiła ona swojego męża, twierdząc, że to w obronie własnej. Ślady na jej ciele mogłyby potwierdzać jej słowa. Jednak sprawa okazuje się bardziej skomplikowana, ponieważ w całej tej sytuacji zniknęła sześcioletnia córka funkcjonariuszki. No i niestety odmawia ona złożenia zeznań. Jakie tajemnice wyjdą na jaw? Czy Tessa faktycznie zabiła swojego męża? Co stało się z jej dzieckiem? Poszukajcie odpowiedzi sami…

 

 3. Nie bój się – Lisa Gardner – wydaw. Sonia Draga

Seryjny morderca, który zabija samotne kobiety, chce również dopaść policjantkę, która prowadzi dochodzenie. Czy pani detektyw D.D. Warren uda się rozwiązać zagadkę kryminalną?

4. Sąsiad – Lisa Gardner – wydaw. Sonia Draga

Tajemnicze zaginięcie młodej kobiety, rozpoczyna fabułę książki. Świadkiem całego zdarzenia jest czteroletnia córeczka. Z kolei przystojny mąż zamiast włączyć się w poszukiwania żony zajmuje się bardziej niszczeniem dowodów i izolowaniem córki. Czy życie, które widzą ludzie na zewnątrz naprawdę było takie idealne. Jaka prawda wyjdzie na jaw?…

 

 5. Złap mnie – Lisa Gardner – wydaw. Sonia Draga

Czy można przewidzieć swoją śmierć? Jedna z bohaterek Charlie prosi o pomoc policjantkę D.D. Warren, aby jak umrze prowadziła śledztwo w jej sprawie. Opowiada, że dwie jej przyjaciółki rok po roku 21 stycznia o godzinie 8 wieczorem zginęły. Z tej paczki znajomych została już tylko Charlie…. Co się wydarzy i dlaczego? Sprawdźcie sami….

Korzystajcie z naszej oferty i spędzajcie miło swój wolny czas 🙂