olimpiada zus 3_p

W dniu 14 marca 2017 r. w oddziale ZUS-u w Chorzowie odbył się finał wojewódzki III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych ” Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.
W etapie tym wzięły udział najlepsze drużyny ze wszystkich szkół z województwa śląskiego. A w olimpiadzie brało udział ponad 4 tys. uczniów ze śląskich szkół ponadgimnazjalnych . O pierwsze miejsce w regionie walczyło 20 trzyosobowych zespołów z całego Śląska.
Jednak największą wiedzą wykazały się uczennice naszej szkoły Anna Iwanowska z klasy IV B, Oliwia Owczarek i Agata Mateja z klasy II B. Dziewczyny wygrały ze zdecydowaną przewagą nad rywalizującymi z nimi zespołami. Miały zarówno największą liczbę punktów jak i najkrótszy czas odpowiedzi na pytania, co miało znaczenie w przypadku jednakowej liczby punktów. Test olimpijski obejmował 25 trudnych pytań wielokrotnego wyboru.Przypomnę również , że w ubiegłorocznej edycji tej olimpiady również wygraliśmy finał wojewódzkim. Teraz przed nami zawody centralne, które odbędą się 26 kwietnia w centrali ZUS-u w Warszawie.

Informacje i zdjęcia na stronie Wiadomości Rudzkich,

http://wiadomoscirudzkie.pl/wiadomosci/aktualnosci/najlepsze-w-wojewodztwie,7546

i Dziennika Zachodniego

http://www.dziennikzachodni.pl/tag/zus-olimpiada/

Opiekun zespołu: Barbara Lustyk

olimpiada_zus_2017_6 olimpiada_zus_2017_5 olimpiada_zus_2017_4 olimpiada_zus_2017_3 olimpiada_zus_2017_2 olimpiada_zus_2017_1 olimpiada zus 3_p zwycięski zespół_p

 

olimpiada zus 3_p

Zostaw komentarz