Drodzy maturzyści to ostatni dzwonek, aby jeszcze coś powtórzyć do matury. Do egzaminu dojrzałości, który zadecyduje o dalszym Waszym życiu. Pewnie zastanawiacie się na jakich zasadach odbędą się egzaminy maturalne? Co z Waszymi planami na przyszłość? Co z wyborem dalszej drogi kształcenia?

Na te i inne pytania może znajdziecie odpowiedź na stronie http://www.studia.pl

A tam możecie się zapoznać z wieloma artykułami poruszającymi problematykę tegorocznych matur, zajęć na studiach i naboru na nie. Strona jest bardzo przejrzysta i znajduje się na niej m.in. poradnik maturzysty, poradnik  kandydata na studia. Ponadto nie wiesz jeszcze jaki zawód Cię interesuje? czas goni, a Ty nadal nie wiesz co dalej ze sobą zrobić? Może pomoże Ci w tym szczegółowe omówienie kierunków studiów,które znajdziecie w osobnej zakładce.

Na koniec pamiętajcie, aby w całej tej sytuacji starać się opanować stres.  Posłuchajcie co ma do powiedzenia na ten temat pani Joanna Gutral, psycholog z Uniwersytetu SWPS w nagraniu dostępnym na YouTube pod poniższym linkiem >>>https://www.youtube.com/watch?v=8XE1ijExYBI

Powodzenia 🙂