Pomagam.pl/szklarniaZSP

IMG-20170606-WA0000

Zachęcamy wszystkich do wsparcia zbiórki pieniędzy na zakup szklarni i budowę ogródka warzywnego na terenie naszej szkoły.

Zbiórka odbywa się na za pośrednictwem strony www pomagam.pl

Bardzo prosimy o udostępnienie linku do zbiórki i informacji o niej na Waszych stronach, blogach i social mediach – Facebooku, Twitterze, Instagramie, czy Snapchacie! 😉 Będziemy wdzięczni także za każdą wpłatę i inną formę pomocy, którą będziecie chcieli nam okazać! 🙂

Nazywam się Michał Pączkowski i wraz z moją koleżanką – Anną Węcławską jesteśmy nauczycielami Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rudzie Śląskiej. Nasza szkoła jest placówką z długoletnią tradycją, dziś kształcącą setki uczniów w kierunkach gastronomicznych i ekonomiczno-usługowych. Piszemy do Was z prośbą o wsparcie naszego projektu kulinarno-ogrodniczego.

W związku z powyższym, wraz z uczniami naszej szkoły, chcemy stworzyć miejsce, z którego przyszli kucharze mogliby korzystać w każdej chwili. Dlatego też pragniemy zakupić szklarnię ogrodniczą i wybudować ogród warzywny, w którym byłaby możliwość uprawy potrzebnych ziół i warzyw.

Mamy nadzieję, że wspólnie uda się zebrać odpowiednie fundusze, by spełnić marzenie naszych uczniów. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy.

Nauczyciele i uczniowie

ZSP 2 w Rudzie Śląskiej

Zostaw komentarz