chance logoCEMS Chance to cykl 4-dniowych warsztatów skierowanych m.in. do uczniów I klasy szkoły ponadgimnazjalnej, którzy znajdują się w trudniejszej sytuacji życiowej – rodzinnej, finansowej, zdrowotnej.  Praktyczne zajęcia oraz inspirujące szkolenia – wszystko, co ma na celu wskazanie różnych ścieżek rozwoju zawodowego oraz umiejętności miękkich dla młodzieży z całej Polski. Dotychczasowymi gośćmi i prowadzącymi zajęcia byli m.in. Dorota Wellman, Przemysław Babiarz czy raper Flint. Jesteśmy stałymi gośćmi w Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Centrum Nauki Kopernik, choć poza przyswajaniem wiedzy uczestnicy przez 4 dni poznają także samą stolicę.

Rekrutacja do projektu odbywa się w dniach 15-30 kwietnia poprzez formularz na naszej stronie internetowej www.cemschance.pl. Do ósmej edycji projektu chcemy wyłonić 40 uczestników.

CEMS Chance ma miejsce w dniach 12-15 maja. Udział w projekcie jest BEZPŁATNY. Jedynym kosztem ponoszonym przez uczestnika jest dojazd do Warszawy i powrót do domu.

 

Zostaw komentarz