24 kwietnia odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów klas V. Uczniowie po raz ostatni przemierzali szkolne korytarze, zamykając ważny etap swojej edukacji, wypełniony wspomnieniami, codziennymi spotkaniami, pierwszymi istotnymi decyzjami i przyjaźniami na lata.