Po 7 miesiącach zdalnej nauki uczniowie wrócili do szkoły. Po tak długiej przerwie jednym z najważniejszych elementów była integracja społeczności klasowej i wsparcie uczniów w powrocie do nauki stacjonarnej po izolacji spowodowanej Covid-19.

Dwie klasy w tym czasie wyjechały na wycieczki sfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach działań projektowych programu Erasmus+, projekt “Good school for The 21st Century” 2018 – 2021.

Klasa 1 R pojechała do H20 Resort w Kiczycach, gdzie spędzili ekscytujący dzień rozwijając swoje umiejętności interpersonalne, sprawdzając swoją wytrwałość w dążeniu do celu i umiejętność pokonywania przeszkód oraz poznając aktywne formy wypoczynku.

Kliknij i zobacz relację.

Klasa 2EG brała udział w wycieczce „Tajemnice Dolnego Śląska”. Uczniowie między innymi odwiedzili  Kościół Pokoju w Świdnicy – obiekt wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO oraz Zamek Książ. Poznali historię zamku z okresu II Wojny Światowej.  Mieli również czas na rekreację w basenie i kręgielni.

Kliknij i zobacz relację.


Zadanie zostało zrealizowane w ramach programu Erasmus+. Artykuł odzwierciedla jedynie stanowisko jego autorów, Komisja Europejska oraz Narodowa Agencja Programu Erasmus+ nie ponoszą odpowiedzialności za jej zawartość merytoryczną.