konkurs_foto_miastoZwiązek Górnośląski Koło Wirek, Bielszowice, Czarny Las pod patronatem Prezydenta Miasta Ruda Śląska organizuje Konkurs Fotograficzny dla Dzieci i Młodzieży, którego celem jest promowanie Rudy Śląskiej.

Każdy uczestnik  może zgłosić do konkursu maksymalnie 2 zdjęcia (tego samego miejsca). Format zdjęć: A4 (10mmx297mm).

Przedmiotem konkursu są zdjęcia fotograficzne związane z Rudą Śląską z Roku 2014 i 2015. Uchwycone obiekty muszą zamykać się w obrębie Miasta. Zdjęcia, które w tle będą zawierać pejzaże obiektu spoza granic Miasta zostaną odrzucone.

Jedna szkoła może zgłosić trzy prace konkursowe (trzech uczniów). Prace należy czytelnie opisać, podając imię nazwisko autora, wiek, adres szkoły, imię nazwisko opiekuna artystycznego oraz krótki przedstawionego obiektu, miejsca.

Prace należy nadesłać do Szkoły Podstawowej nr 4 w Rudzie Ślaskiej ul. Lwa Tołstoja 1 w terminie od 4 05. do 15.05.2015r.

Finał konkursu odbędzie się w SP-4 w Rudzie Śląskiej dnia 27.05.2015r.o godz.16.00, na który zostaną zaproszeni wszyscy uczestnicy. W konkursie dla Laureatów

Finał konkursu odbędzie się w SP-4 w Rudzie Śląskiej dnia 27.05.2015r.o godz.16.00, na który zostaną zaproszeni wszyscy uczestnicy. W konkursie dla Laureatów I,II i III miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych przewidziano nagrody rzeczowe i dyplomy.

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia uczestnika są dostępne w Szkole Podstawowej nr 4 w Rudzie Ślaskiej.

Serdecznie zapraszam do udziału.
Irena Krząkała

Zostaw komentarz